+
Logo Viessmann
Zobacz nasze stacje i filtry

iQUA

Przydatne alerty z aplikacji iQUA

Aplikacja iQUA – parowanie ze stacją i funkcje

Najczęściej zadawane pytania

Skąd mogę pobrać aplikację iQUA?

Aplikację możesz pobrać ze Sklepu Play (Android) lub z AppStore (iOS).

Nie mogę połączyć się z siecią.

Zresetuj połączenie internetowe i spróbuj ponownie połączyć się z siecią. W przypadku niepowodzenia, skontaktuj się z dostawcą połączenia internetowego.

Nie pamiętam danych logowania do iQUA.

Skorzystaj z opcji „Zapomniałeś hasła?” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak sparować stację Aquahome SMART z iQUA?

Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w filmie „Aplikacja iQUA – parowanie ze stacją i funkcje”

Jakie informacje są dostępne z poziomu aplikacji iQUA?

Z poziomu aplikacji masz dostęp do następujących informacji: Aktualne i średnie zużycie wody (dzienne, tygodniowe, miesięczne, roczne), Alerty, Ustawienia, Jednostki, Profil, Zarządzanie danymi, Ustawienia prywatności, Instrukcja obsługi

Ile kosztuje dostęp do aplikacji iQUA?

Dostęp do aplikacji iQUA jest uwzględniony w cenie urządzenia AQUAHOME SMART.

Czy stacja Aquahome SMART sparowana z aplikacją iQUA może być obsługiwana przez router działający na częstotliwości 5 GHz?

Obecnie większość routerów obsługuje 2 częstotliwości: 2.4 GHz oraz 5 GHz. Stacja Aquahome SMART sparowana z aplikacją iQUA działa tylko na częstotliwości 2.4 GHz.

Czy stacja działa bez zainstalowanej aplikacji iQUA?

Tak, każda stacja AQUAHOME SMART działa w 100% sprawnie bez sparowania jej z aplikacją iQUA na smartfonie właściciela. Zachęcamy jednak do korzystania z dodatku, jakim jest aplikacja iQUA, aby  wspólnie z rodziną śledzić zużycie wody w domu i móc korzystać z niej bardziej świadomie, a także by móc otrzymywać powiadomienia o ewentualnym błędzie, kończącej się soli w stacji lub nadmiernym zużyciu wody.

Co dzieje się z danymi osobowymi udostępnionymi aplikacji iQUA?

Dane osobowe pobierane są wyłącznie przez właściciela aplikacji (Ecowater Systems LLC) w celach obsługi aplikacji iQUA. Szczegółowe zasady zbierania i przechowywania danych osobowych opisane są w Polityce Prywatności. Właściciel danych osobowych w każdym momencie ma do nich dostęp i może nimi zarządzać, w tym usunąć je.